Bronies.cz
Universe of Stargate - SG-1, SGA - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Universe of Stargate - SG-1, SGA (/Vlakno-Universe-of-Stargate-SG-1-SGA)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Universe of Stargate - SG-1, SGA - Natynka23 - 06.05.2015

(23.01.2014, 20:57)Azuliana Napsal(a): Jeden z nejlepších dílů - Window of Opportunity


Tenhle díl byl naprosto skvělý !!!  Rainbowlaugh


RE: Universe of Stargate - SG-1, SGA - DanerDragon - 06.05.2015

Já jsem velký fanoušek stargate :3. Vlastně to byl první seriál kterej jsem sledoval všechny díly. Po něm jsem pak přešel na MLP a s MLP jsem ještě sledoval Doctro Who... Pinkiehappy

Na stargate jsem sháněl hodně her, taky jsem jich dost hrál. Gmod, StarGate The last stand, ... Hodně her jsem modoval- Warcraft 3, Homeworld, CaC generals, CS:GO, ... Pinkiehappy Rainbowlaugh


RE: Universe of Stargate - SG-1, SGA - Blue Storm - 22.12.2017

Sory za vyhrabání tohohle hrobu a taky vložení sem. Ale i tak Pinkiesmile
Stargate se vrací Pinkiesmile



Je vidět, že se to opravdu vrací k původnímu filmu. Pinkiesmile a tajně doufám, že to nepohnojí. Ti herci nevypadají zrovna dvakrát profesionálně.


RE: Universe of Stargate - SG-1, SGA - Inlustris - 22.12.2017

Um... jedna se tedy o film pripadne serii filmu nebo serial?


RE: Universe of Stargate - SG-1, SGA - Radmen - 22.12.2017

Jestli se nepletu, budou to nějaké pár minutové epizodky na Youtube či tak něco. Takový průzkum trhu, jestli je o Stargate stále zájem.


RE: Universe of Stargate - SG-1, SGA - Santhiras - 22.12.2017

10x10 minut hvězdné brány, která by teoreticky měla otevřít MGM nové možnosti společně se spuštěním Stargate Command. Taky jsem chladný ohledně kvality, ale chci. Chci.


RE: Universe of Stargate - SG-1, SGA - Inlustris - 22.12.2017

Právě o to jde...
Fanoušci jistě vědí že se roky a roky diskutovalo o možném rebootu skrz trilogii filmů - až to nakonec vyšumělo téměř do ztracena

já bych byl rozhodně pro

uvidíme


RE: Universe of Stargate - SG-1, SGA - LEGION_1 - 22.12.2017

Samotný filmový reštart bol odložený na rok 2020 zatiaľ. Ešte je však otázne, či zachovajú pôvodný príbeh, lebo v Origins to tak vlastne je. Akurát to rozpráva príbeh, o ktorom sme netušili. Môže to však naozaj byť len skúška záujmu a po spomínamom filme príde aj nový seriál. No rozhodne lepšie ako nič, hlavne keď fanúšikovia Star Wars a Star Treku si už dávno prišli na svoje Pinkiesmile


RE: Universe of Stargate - SG-1, SGA - Žeryk - 23.12.2017

Nezájem. Ačkoliv mám původní film rád, tak za hlavní příběhovou linku beru seriálovou verzi, SG1, Atlantis a Univers. Cokoliv, co jde zase nějak jinak jde mimo mě Rainbowlaugh

Btw, ten film asi nebude vůbec s důvodu komerčního neúspěchu druhého Dne nezávislosti.


RE: Universe of Stargate - SG-1, SGA - Santhiras - 23.12.2017

Jenomže takováhle dvojka už tu nebude..
[Obrázek: tumblr_inline_ouz8pmYi1H1sqekgn_540.gif]