Bronies.cz
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke) (/Vlakno-Vyrobni-hnizdo-Celestia-Tour-Zimni-Karaoke)



RE: Vyrobni hnizdo - MidnightShadow - 07.09.2013

Ja se spis bojim, ze si ji necham Pinkiecrazy


RE: Vyrobni hnizdo - Neko.Cross - 08.09.2013

Právě mi příjde, že za tolik ji nikdo chtít moc nebude ^^" Tedy né, že vůbec, ale nejspíše bude ji chítí moc málo lidí :/
A Filly Chrysalis plánuješ? Nebo ty její.... Jak se jmenovali... hmmmm... nwm Rainbowlaugh Hmyzáky Rainbowlaugh


RE: Vyrobni hnizdo - MidnightShadow - 08.09.2013

Nikdo chtit nebude? Myslis? To, ze tobe maminka nedavas tak velke kapesne, neznamena, ze ostatni lidi dostavaji to same Rainbowlaugh

Chrysalis se na zakazku sije od minima 700 dolaru v tehle velikosti a detailech. Ale ne kazdy tuhle praci oceni Rainbowlaugh


RE: Vyrobni hnizdo - Neko.Cross - 09.09.2013

Neříkám, že nikdo Rainbowlaugh Říkám jen, že to nebude chtít extra moc lidí Rainbowlaugh Vím, že se najdou tací blázni co to chtít budou to vím a věřím tomu Rainbowlaugh Já sama bych byla schopná dát za něco také s InuYashou Rainbowlaugh Takže no problem Rainbowlaugh

Jinak se chci zeptat na přibližnou cenu tohohle poníka kdybich si ho chtěla nechat ušít --->
[Obrázek: inuyasha_my_little_pony_ver__2_by_hellov...4qqph6.png]
Tohle by bylo CM(pouze ty červené znaky) ---> [Obrázek: inuyasha_logo_hq_by_kryptonstudio-d35yelw.png.jpg]

Jinak oblečení co má na sobě by mohlo být přímo našité nebo sundávací. Ty korálky sundávací, ale nemusí :3 Jinak by bylo fajn kdybi mu na jedné straně čouhal jeden zoubek a měl stejný typ očí jako na pictu Pinkiesmile

Jen chci přibližně vědec už cenu ať mohu našetřit anné kdyžtak pak říct, že mi něco chybí no Rainbowlaugh


RE: Vyrobni hnizdo - MidnightShadow - 09.09.2013

Predpokladam ze to ma byt velky ponik (45cm) ponik?


RE: Vyrobni hnizdo - Neko.Cross - 09.09.2013

Tak náká normální klasická velikost no Rainbowlaugh Takže asik jo ^^" Ikdyž možná spíše nák cca 25cm by také stačilo... Rainbowlaugh


RE: Vyrobni hnizdo - MidnightShadow - 10.09.2013

Jenom bych chtela upozornit, ze tyto Celestie jsou posledni male princezny, co budu sit. Jejich vyroba je narocna a verte, je levnejsi si objednat princeznu jako hribe nebo velkou.

Navic mam problemy s rukou a nechci si ji znicit uplne Twilightoops

Neko.Cross: Jak uz mam napsano v prvnim informacnim prispevku.
OC ani jine charaktery male nesiju. Je to narocnejsi nez sit velke poniky a takto bych si brzo oddelala ruce uplne.


RE: Vyrobni hnizdo - MidnightShadow - 10.09.2013

Jen prosim VSECHNY kdo mi budou platit pres paypal. Prosim posilejte penize tak, aby prisla cela castka a nestrhavejte z ni poplatky. Za tohle ja nemuzu a uctuje si to paypal pro sebe.
Mysletele na to prosim.
Dekuji.

Luna. jeste bude mit korunku a upravene ocka. Vysoka 27cm. Vyrobena z minky, vypln dute vlakno. Oci a CM jsou z plstene latky.
Toto je prvni a zarovem posledni princezna v teto velikosti, co delam. Je hodne narocna a moje ruka toho uz ma za sebou dost na to, aby spachala sebevrazdu Rainbowlaugh

[Obrázek: luna_by_tersaziu-d6lrbcy.jpg]


RE: Vyrobni hnizdo - Neko.Cross - 10.09.2013

Tak dobře Pinkiesmile i tak velký by nevadil Pinkiesmile
Aspoň tedy vědět kolik by to bylo přibližně prosím. Nebo by to bylo nějak stejně jako earth pony?


RE: Vyrobni hnizdo - MidnightShadow - 10.09.2013

Neko: Priblizne, budu ted trochu zvedat ceny, abych pokryla naklady na vysivaci nite. A plus jeste neco za obleceni Pinkiesmile