Bronies.cz
Grand Theft Auto V a starší díly GTA - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Grand Theft Auto V a starší díly GTA (/Vlakno-Grand-Theft-Auto-V-a-starsi-dily-GTA)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Grand Theft Auto V - Žeryk - 17.01.2015

niemand: krabicové verze jsou podle mě o dost lepší, už z toho důvodu, že tu věc máš fyzicky doma a neplatíš jen za nějaké jedničky a nuly poletující ve vzduchu, o které můžeš kdykoliv přijít.


RE: Grand Theft Auto V - Mino - 17.01.2015

Lenze ked to mas na steam mas istotu ze sa ti to nestrati,nezapatrosis to volakde a mas to furt poruke a nemusis sa vyhovarat ked nechces pozicat aby nedoskrkali cedecko Rainbowlaugh


RE: Grand Theft Auto V - Discordian - 17.01.2015

(16.01.2015, 23:08)Jeryk Napsal(a): na PC, kde by si to 70% potencionálních kupců stáhlo na torrentech.

Konečně chápu tvůj titul Twilightsmile


RE: Grand Theft Auto V - Bouri - 17.01.2015

Jak které krabicovky. Já si třeba koupil v předprodeji krabicovku Mafie 2 a stejně šla hrát POUZE stažením hry ze Steamu plus až se na Steamu uráčili vydat opravný patch, dřív se to prostě nespustilo a ručně nainstalovat z DVD to nedovolilo.


RE: Grand Theft Auto V - niemand - 17.01.2015

(17.01.2015, 00:37)Jeryk Napsal(a): niemand: krabicové verze jsou podle mě o dost lepší, už z toho důvodu, že tu věc máš fyzicky doma a neplatíš jen za nějaké jedničky a nuly poletující ve vzduchu, o které můžeš kdykoliv přijít.

Bohužel musím poukázat na to, že můžeš kdykoli přijít i o DVD / CD. Takto dopadla krabicová CD verze GTA 3:

[Obrázek: LGbDebU.jpg]

Jen dodám, že se to stalo při hraní, žádné kladivo ani jiné nářadí z garáže v tomto případě nefigurovalo. Plakal jsem několik dní. Rainbowlaugh

Hlavně na steamu mám jistou funkčnost i na nových OS. Například krabicovku Flatoutů, na Win 7 už nerozjedu, ochrana hry je s W7 nekompatibilní, takže nedokáže ověřit pravost kódu.


RE: Grand Theft Auto V - JménoUživatele - 17.01.2015

No jo, už aby to bylo na pc Rainbowlaugh


RE: Grand Theft Auto V - Mino - 17.01.2015

UZ sa to da preobejdna na Steame,paradaaaaaaaaaaaa 59 euro vyletelo von jak nic paradaaaaaaaaaa Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: Grand Theft Auto V - Žeryk - 17.01.2015

OT:
niemand, jak se ti to povedlo ? Rainbowlaugh
discordian: mám 70% varování, tak proto jsem 70%-ní Jeryk Pinkiesmile


RE: Grand Theft Auto V - niemand - 17.01.2015

Jeryk: dal jsem play CD do mechaniky a hrál, po chvíli začalo v mechanice něco strašně chrastit, tak jsem rychle vypnul komp, vyndal mechaniku, rozebral jí a pak mi to došlo.... Vybral jsem větší zbytky, nechal si je na památku. Rainbowlaugh Btw mechanika potom fungovala normálně, ale měl jsem strach do ní něco dávat.


RE: Grand Theft Auto V a starší díly GTA - Divočák - 17.01.2015

Aktualizace názvu vlákna pro zrušení nebezpečí pro OT Twilightsmile Plně lze diskutovat i třeba o GTA London 1961 či London 1969