Bronies.cz
Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? (/Vlakno-Canterlot-Cloudscale-nebo-PonyVille)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Ballonnn - 30.11.2012

Ponyville protože v Cloudscale by jsem se propadala protože jsem zemní poník a Canterlot je na mě moc vzácný


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - DarkBoy - 06.01.2013

PonyVille 100% Pinkiehappy


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Discordian - 07.01.2013

Asi bych nepreferoval nic. Vše má své pro a proti. Navíc můj pony avatar je jen náznakový, takže se nemůžu řídit podle něj. Nezabýval jsem se jeho detailním příběhem a možná se jím ani zabývat nebudu. Bude mez minulosti bez přítomnosti a bez budoucnosti, tak bude moct být kdykoli kdekoli a cokoli. A to je cool Rainbowlaugh

Možná bych cestoval mezi sídly, možná bych žil jako Zecora, možná bych odjel za poutníky na Divoký Západ... Ale usadit se někde v městečku a žít si poklidný rutinní život je too mainstream. Zvlášť v magické neprozkoumané zemi téměř neomezených možností.


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Mr.Desolator - 07.01.2013

Rozhodně Canterlot. Tyhle velká města, centra života, kultury a dění všeobecně bývají výborným místem pro život, pokud člověk (nebo poník Pinkiesmile ) žije aktivním způsobem života. A navíc vypadá úžasně Pinkiehappy


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Antarius - 07.01.2013

(06.01.2013, 22:48)matulo5551 Napsal(a): Ja určite ponyville.Prečo? plánujem že moje OC bude unicorn a tí predsa nemôžu žiť v cloudsdale. A okrem toho canterlot je na mňa moc snobský. Urobil som to ako každý...žil by som v ponyville a zbalil Applejack Ajsmug

Žít v Ponyville a sbalit Applejack? Rainbowlaugh Koukám, že znáš mé plány do budoucna Raritywink


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Fun1k - 07.01.2013

Tohle to vystihuje celkem jasně



RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Bouri - 07.01.2013

Ponyville. Protože nejen AJ. Rainbowlaugh
Prostě a jednoduše, na "vesnici" se zná každej s každým, až na drobný výjimky (Vinyl Scratch) je tam větší klid než ve velkoměstě (osobní zkušenost vesnice u lesa vs. střed města Twilightoops). No a v Cloudscale je větrno a já mám radši teploučko domova. Twilightblush


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Shadow Star - 08.01.2013

everfree forest Pinkiecrazy Rainbowlaugh


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Antarius - 08.01.2013

Knihovna, nebo Sweet Apple Acres. Buď budu číst, nebo manuálně pracovat. U obou činností se dobře přemýšlí, takže asi tam, kde je AJ Raritywink



RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Geeshta - 11.01.2013

Canterlot, protože je to pořádný město a navíc jediný místo, kde maj poníci precizní britskej přízvuk. Ale musel bych tam najít někoho, s kym by se dalo pařit a kdyby ne, tak bych si musel často zvát Pinkie.