Bronies.cz
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke) (/Vlakno-Vyrobni-hnizdo-Celestia-Tour-Zimni-Karaoke)



RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Tuxik - 01.05.2013

(01.05.2013, 16:35)MidnightShadow Napsal(a): Ja jsem uz premyslela nad tim, zacit sit male levne poniky ve vetsim mnozstvi a sem tam velke na mazleni.

Tak tuto myšlenku naprosto podporuji, ale jenom pokud díky ní existuje šance získat velikánskou Rarity se kterou se budu moci po nocích objímat Raritystarry


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Melgarh - 01.05.2013

OT:
Midnight, planujes zvetsene pridelavaci podkovy pro Lunu jak jsme se o tom bavili v tom druhem threadu?

A nebo neco lepsiho... DEM SOCKS. Ponozky pro Lunu aby zakryla ty podkovicky.. to.. to by bylo super Rainbowlaugh
Ale jestli nejdriv pudjou Celestie tak holt celestie =)

Jinak s tim accessories, s tim by jsi uspela i v anglii, ten thread ohledne tehlech Lun tam je tak by jsi tam klidne mohla tez dat nabidku na UKoE ohledne accessories pro Luny =)



RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - czAdamV - 01.05.2013

(01.05.2013, 16:24)MidnightShadow Napsal(a): Anketa :3

Ja se jeste poobhlednu po nejake jine vhodne latce alespon na ty korunky a dam vedet.

Nevi nekdo jak se edituje anketa?

Napiš Reflymu Derpytongue2


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Schimy - 01.05.2013

Ahoj Mid, môžeš si ma zapísať aj s tými podkovami, korunkou a náhrdelníkom, ak by sa dalo, tak poprosím našiť... Pinkiesmile
Ale ak by nie, tak nevadí, kľudne môžu byť aj odopínacie... prispôsobím sa väčšine Pinkiesmile


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Alkel u3 - 01.05.2013

Zájem určitě mám, a raději s odepínacím příslušenstvím. Bez něj ty princezny vypadají tak nějak víc "cuddly" Rainbowwild


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - MidnightShadow - 02.05.2013

(01.05.2013, 18:15)Melgarh Napsal(a): OT:
Midnight, planujes zvetsene pridelavaci podkovy pro Lunu jak jsme se o tom bavili v tom druhem threadu?

A nebo neco lepsiho... DEM SOCKS. Ponozky pro Lunu aby zakryla ty podkovicky.. to.. to by bylo super Rainbowlaugh
Ale jestli nejdriv pudjou Celestie tak holt celestie =)

Jinak s tim accessories, s tim by jsi uspela i v anglii, ten thread ohledne tehlech Lun tam je tak by jsi tam klidne mohla tez dat nabidku na UKoE ohledne accessories pro Luny =)

Planuju udelat navod, jak je vyrobit a prilozit k Lunam. Podkolenky jsou super napad Pinkiehappy


A co se tyka bonbonu. Musim je zamknout, jinak je moje draha polovicka sezere a na vas nic nezbyde Rainbowlaugh


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - BlaX - 02.05.2013

Hmm, pokud nevadí že peníze budu mít nejdřív po výplatách v červnu, tak si mě můžeš napsat...


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Dragea - 02.05.2013

Jééé, já se přidávám taky, jestli ještě můžu.. :3 A s odepínacíma věcičkama Rainbowlaugh Twilightsmile


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - White Sugar - 02.05.2013

Rozhodně bych peníze měl a zájem taky, jen nevím jak to zaplatit. Jsem ještě nezletí tzn. kreditku ještě nemám... byl bych rád kdyby to šlo z kopita do kopita Rainbowlaugh (Rozhodně i s příslušenstvím Pinkiehappy )


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Xeelee - 02.05.2013

Pokud bude vypadat takhle, tak se mnou počítej Twilightsmile

(01.05.2013, 14:38)MidnightShadow Napsal(a): Byl by zajem o Celestie s "pevnymi podkovami a nahrdelnikem" nebo odepinacimi? A byl by zajem i o korunky? Jinak bude mit podkovy nasite jako Luny a bude bez korunky.

Vše přišitý, s korunkou.

WhiteSugarCZ: Odkud seš?