Bronies.cz
Black Books - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Black Books (/Vlakno-Black-Books)

Stran: 1 2 3


RE: Black Books - Azuliana - 06.01.2013

(06.01.2013, 17:59)pidi Napsal(a): Stejně by mě zajímalo jestli Manny na to piáno fakt hrál... Pinkiesmile

Ano, hrál. Bill Bailey hraje kromě klavíru ještě na kytaru a varhany.

"He is a classically trained musician and received an Associateship Diploma from the London College of Music as well as being made an honorary member of the Society of Crematorium Organists."


RE: Black Books - pidi - 06.01.2013

Azuliana: Díky Ti!


RE: Black Books - May - 06.01.2013

V této souvislosti mohu rozhodně doporučit: Bill Baileys Remarkable Guide to the Orchestra.


RE: Black Books - Antošík - 06.01.2013

Nope, koukat se na Mannyho jako borce přes klasickou muziku ... ne, to nedám, to by se mi zbortil vesmír Rainbowlaugh

Že má režisér na triku i IT Crowd by dost vysvětlovalo - taky britskej humor, docela podobný charaktery, a taky seriál, kterej sem zatim viděl jednou a stačilo Pinkiesmile


RE: Black Books - Zmok - 06.01.2013

Tohle je jeden z mejch nejoblíbenějších britskejch sitcomů. Dokonce i přesto, že se mi líbili IT Crowd ;-)
Na spoustu scén jentak nezapomenu.


RE: Black Books - pidi - 07.01.2013

Antošík: Proč proboha? Pinkiesmile ...teda čistě ze zvědavosti... ...jinak ta klasika může znít i sakra dobře... ...ať neopustíme ostrovy tak třeba symfoňák BBC a I am the Doctor... (viz. spoiler)


Jinak měl jsem tak dva roky zpátky dost hloupý období, koukal jsem dokonce na YOUNG ONES. A to je tvrdá britská nálož... ...normálně na takový věci koukat nemůžu... ...ale zas tam byly písničky od Madness / Ramones / Motorhead (akupunktura hřebíkama) což byl v té době patrně těžkej underground... Pinkiehappy


RE: Black Books - Hotsteppa - 07.01.2013

YOUNG ONES boli sila aj na mňa, dosť mi trvalo, kým som si na to zvykol Rainbowlaugh


RE: Black Books - Antošík - 07.01.2013

PIDI - asi si mě nepochopil, já jen myslel že mi Manny prostě nesedí ke klasice (páč jsem ho připojil až moc k právě k roli Mannyho) - klasickou hudbu vůbec nezavrhuji, doktora Who miluju a ten song co's poslal v jiný verzi si občas pouštim furt dokola Rainbowlaugh


RE: Black Books - Blu - 07.01.2013

Black Books je bohový seriál, videla som niekoľko krát, mne sa ten britský humor proste páči Rainbowlaugh A celkovo mám rada aj humor Dylana Morana a Billa Bayleho Twilightsmile Som ale ani netušila, že to dávali v telke..úprimne si naozaj neviem predstaviť to vidieť s dabingom (proste tieto seriály s dabingom e-e..stačil mi kúsok TBBT alebo HIMYM alebo tamto video z ITC Facehoof )


RE: Black Books - Azuliana - 07.01.2013

Dávali to na ČT2 pozdě večer v originálním znění s titulky. Tak jsem to několikrát viděla já. Stejně tak IT Crowd na stejném kanále, ve stejnou dobu. Ani nevím, jestli dabing vznikl.