Bronies.cz
Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? (/Vlakno-Canterlot-Cloudscale-nebo-PonyVille)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Ravhasin - 25.11.2012

Doma v Praze, ale jinak Cloudsdale


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Blue Storm - 25.11.2012

Jelikož je princezna Luna už z nedobrovolného výletu opět doma,tak všude tam,kde je ona.Nejvíc jsem ji zatím spatřil v Canterlotu,proto volím jej. Twilightsmile


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Cwossie - 25.11.2012

(25.11.2012, 00:28)Melgarh Napsal(a): Z vyberu.. Canterlot, protoze neustale by se tam neco delo, je to mesto, vselijake vecirky, party atd.. zivot na urovni ale jednorozec se holt musi tez prizpusobit spolecnosti..

Z mapy.. Baltimare - primorske, teple klima, zasoba sladke vody vedle reky, blizko k dalsimu mestu (Filly Delphia), pristav, mnoho prilezitosti na prace a dobra ekonomika, urcite mnoho vyziti pro zabavu! =)

Baltimare se zdá být velice zajímavou alternativou. Pinkiesmile


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Survivor - 25.11.2012

Canterlot mi pripadá simpatickejší hoci bývam v reálnom živote na dedine Rainbowlaugh


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Vlník - 25.11.2012

Určitě ponyville.Canterlot mi přijde moc vznešený a v Cloudsdale si zraním křídlo a nedostanu se domůRainbowlaugh


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - eseona - 25.11.2012

Canterlot - jsem sice earthpony, ale na vesnici nepatřím.
Zapadnutím do vyšší společnosti - o kterém psal Melgarh - bych se moc nezatěžovala. Bydlela bych v zapadlejší části blízko nějaké malé hospůdky neuznaných umělců.

Město je tepna a to já ráda Pinkiesmile

(Na začátku semestru jsem se přestěhovala do Prahy a neustále mě udivuje, že i pokud se jdete kupříkaldu v jedenáct večer projít, vždycky na někoho narazíte - chodci, auta, tramvaje, osvětlení Rainbowlaugh To na vesnici nemáme, tam když přijdete domů ve čtyři odpoledne, potkáte maximálně psa za plotem. )


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Moně - 25.11.2012

Jsem sice pegas, ale: Dům v Ponyville, s častými návštěvami Canterlotu, protože zaměstnání Rainbowlaugh + někdy účast na závodech v Cloudscale


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Johnn195 - 25.11.2012

Ponyville. Někde na okraji poblíž everfree lesa. Klid, mír a i Fluttershy někde na blízku Twilightblush


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Eryane - 25.11.2012

Rozhodně Ponnyville. Cloudscale mě nijak neoslnil a Cancelot je plnej namyšlených poníků, ty by mě za chvíli tou svojí povahou vystěhovali :-D


RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - Legeden - 25.11.2012

Jednoznacne Ponyville ... vzdy ma to tahalo do prirody. A ak tam nebyvat, tak urcite mat tam aspon chatu alebo u koho prespat Rainbowlaugh