Bronies.cz
Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+--- Téma: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 (/Vlakno-Nej-ne-oblibenejsi-ponik-z-mane6)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Adelaide - 13.02.2014

1.Fluttershy(bat :3)
2.Doctor Whooves
3.Luna
Twilightsmile


Re: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - DannyTV - 16.03.2014

Nejoblibenejsi: rainbow dash
Nejneoblibenejsi: maud pie


Re: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Marty - 17.03.2014

Najoblúbenejší:Twilight
Najneoblúbenejší:Rarity

Odoslané z Ponyville


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Pexxa - 17.03.2014

(13.02.2014, 17:57)Adelaide Napsal(a): 1.Fluttershy(bat :3)
2.Doctor Whooves
3.Luna
Twilightsmile

ehm Z MANE 6


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Delairine - 17.03.2014

Nejoblíbenější Rainbow Dash of course Rainbowkiss
Mezi ostatními jsou minimální rozdíly a nikoho se mi nechce dávat na poslední místo, ale když to musí být, tak asi Rarity Raritydespair


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Tunder2510 - 27.05.2014

1. Twilight Twilightsmile Mám totiž rada takých intelektuálov ako je ona. Rainbowlaugh Ale tiež sa mi páči aká je priatelská a skromná. Určite si zaslúži byť princeznou. Pinkiesmile
2. Fluttershy Flutterryay Milujem jej milú a starostlivú osobnosť a ako sa stará o zvieratá a ako si vie svojou láskavosťou všetkých získať. Taktiež je velmi trpezlivá... hoci by nemala byť až tak velmi, pretože- ANGEL!
3. Pinkie Pie Pinkiehappy Roztomilá, optimistická, priatelská a rada rozosmieva druhých. Čo viac si priať? Pinkiehappy
4. AppleJack Ajsmug Občas mi pripadá že sa k Mane 6 chová ako mama a to je velmi zlaté. Twilightsmile
5. Rainbow Dash Rainbowdetermined2 Je občas sice sebecká, ale inač je proste super a lojálna priatelka. Twilightblush
6. Rarity Raritywink Ja nemám velmi rada také "dámičky" ako je Rarity a ani nieje velmi štedrá, ale má aj dobré momenty. Pinkiecrazy


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Elchar - 27.05.2014

Nejoblíbenější je Pinkie Pie. Normálně nesnáším růžovou barvu, ale Pinkie je prostě výjimka. Miluju srandu a Pinkie je ztělesnění srandy. Nepřipadá mi ani otravná, snad jenom v epizodě Filli Vanilli, ale to jí odpustim za ty epizody, kdy byla perfektní Pinkiesmile


RE:Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Starlight Blue - 28.05.2014

Fluttershy a Twilight! Rainbowlaugh


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - TwiG - 03.06.2014

já osobně mam nejradši z mane6 RainbowDash a nemusím Pinkie Rainbowlaugh přijde my aš moc šílena Rainbowlaugh


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Vevex - 17.06.2014

U mňa je to takto:

1. Twilight SparkleTwilightsmile
2. DashieRainbowkiss
3. Pinkie Pinkiehappy
A ostatné tak narovnako

PS: Pravda je, že každá z mane6 má svoje svoju vlastnú povahu a je proste iná (Pinkie a Fluttershy)
takže mne ide o to ako sú mi simpatické