Bronies.cz
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke) (/Vlakno-Vyrobni-hnizdo-Celestia-Tour-Zimni-Karaoke)



RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Mezurashi - 27.05.2013

To zní suprově s těmi dalšími ponies Raritywink, určitě to ostatní Bronies uvítají a budou chtít a 5 zájemců se sežene určitě Raritywink


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Bouri - 27.05.2013

(27.05.2013, 10:04)MidnightShadow Napsal(a): Dale bych planovala Lunu, Derpy, Vynil, sea ponies (vcetne OctoOctavie), mane 6 a dalsi BC poniky, pokud by byl zajem. Ne nutne v tomto poradi, to by jste se uz museli dohodnout. Je mozne sit i vice druhu poniku najednou, pokud bude na kazdy druh ponika tak 5 zajemcu.

Předběžně se hlásím o Fluttershy, tak doufám, že nikde nezapadnu a jen tak se neobjevím na konci seznamu jako "na něj už nezbylo"...


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - MidnightShadow - 27.05.2013

jakmile budu delat dalsi objednavku, dam urcite vedet dopredu. A ikdyz uz treba budu sit, tak ser vzdycky misto na nejakeho ponika navic najde Pinkiesmile


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Oggy123 - 27.05.2013

Tiež mám problém s tým paypalom.. Rodičia ho majú no nemajú doňho dať ako peniaze tak dalo by sa keby pošlem niekomu peniaze napríklad z účtu a on by to potom poslal Mid? Každý kto by bol takto ochotný nech napíše prosím Pinkiesmile


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - MidnightShadow - 27.05.2013

Ja zacala pracovat na hrive. Boze to je des... Rainbowlaugh
Proc si vzdycky neco vymyslim Pinkiecrazy


Hriva bude krapet zjednodusena, podobny styl jako maji Luny. Bohuzel na tak maleho ponika nenacpu vse.

Update prvniho prispevku. Pridan dalsi zajemce a upraveno postovne. Postovne je zdarma.


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Xin - 27.05.2013

Já jsem pro všechny.. opakuji VŠECHNY druhy poníků... Jelikož těch není nikdy dost! Pinkiecrazy


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Jamis - 28.05.2013

(27.05.2013, 22:03)Oggy123 Napsal(a): Tiež mám problém s tým paypalom.. Rodičia ho majú no nemajú doňho dať ako peniaze tak dalo by sa keby pošlem niekomu peniaze napríklad z účtu a on by to potom poslal Mid? Každý kto by bol takto ochotný nech napíše prosím Pinkiesmile

Ahoj,

stačí, když PayPal účet propojí s platební kartou, kterou mají k normální účtu v bance - když nebudou na PayPal účtu peníze, strhne se to z účtu prostřednictvím platební karty, případně automaticky zkonvertuje na jinou měnu.

Jinak platbu můžeme klidně udělat přes můj účet, jen se obávám, že platby ČR - SR jsou zatíženy stejným problémem přeshraničních plateb, takže pokud to není účet v české bance, tak bude lepší najít někoho ze Slovenska.


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - MidnightShadow - 28.05.2013

Dnes jsem nabidku na Celestie predlozila i na annglicke brony forum, tak uvidime jestli se chyti Rainbowlaugh

Oh... neni to tam ani deset minut a uz mam tri zajemce Rainbowlaugh


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Xeelee - 28.05.2013

(28.05.2013, 10:21)Jamis Napsal(a): Jinak platbu můžeme klidně udělat přes můj účet, jen se obávám, že platby ČR - SR jsou zatíženy stejným problémem přeshraničních plateb, takže pokud to není účet v české bance, tak bude lepší najít někoho ze Slovenska.

Nebo je potřeba mít Fio banku jako já. Ta si peníze mezi sebou převání zadarmo. Stačí poslat peníze na účet s českým nebo slovenským kódem banky.


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Farglider - 28.05.2013

Zdar,
jestli není ješte pozdě taky bych s hlásil o jednu Celestii s odepínatelným příslušenstvím.
Díky Twilightsmile